реінкарнації та інше

UKR. ЮНГ гостює на вихідних у нас. Спілкуємося на різні теми.
Для тих хто брав участь або слухав індійський курс 2016 в записі. Там була розмова з інструктором на тему нібито ЮНГ говорив, що вона в минулому житті була чоловіком.
Я дуже зацікавився подібним випадком, він випадав із загальної системи, так як зазвичай чоловіки і в минулому були чоловіками а жінки відповідно жінками.
Але виявилося, що ймовірно вона не так зрозуміла, ЮНГ сказав що ще не зустрічав такого і нікому не говорив подібного.
А ще сьогодні поспілкувалися щодо відомих режисерів які обидва змінили стать і імена, вважають себе жіночою статтю. Було цікаво чи пов’язано це з минулими народженнями. Виявилося не пов’язане. Один жив у Індії, душа стара до речі, був багатим раджею, чоловіком. Інший теж в минулому чоловіком був. І це більше пов’язано скоріше з тим «як би що то ще пізнати».
Так само обговорювали питання Вільяма Мілігана, у якого було згідно з історією 25 осіб, він був злочинцем. Основне питання полягав у тому, чи була це одержимість. ЮНГ сказав що це той варіант шизофренії, який не є одержимістю.
RUS. ЮНГ гостит на выходных у нас. Общаемся на разные темы.
Для тех кто участвовал или слушал индийский курс 2016 в записи. Там был разговор с инструктором на тему якобы ЮНГ говорил, что она в прошлой жизни была мужчиной.
Я очень заинтересовался подобным случаем, он выпадал из общей системы, так как обычно мужчины и в прошлом были мужчинами а женщины соответственно женщинами.
Но оказалось, что вероятно она не так поняла, ЮНГ сказал что еще не встречал такого и никому не говорил подобного.
А еще сегодня пообщались насчет известных режисеров, так как оба сменили пол и имена, считают себя женским полом. Было интересно связано ли это с прошлыми рождениями. Оказалось не связано. Один жил в Индии, душа старая кстати, был богатым раджой, мужчиной. Другой тоже в прошлом мужчиной был. И это больше связано скорее с тем «как бы что то еще познать».
Так же обсуждали вопрос Уильяма Миллигана, у которого было согласно истории 25 личностей, он был преступником. Основной вопрос был в том, была ли это одержимость. ЮНГ сказал что это тот вариант шизофрении, который не является одержимостью.
12049649_10209724645618793_7802415719818926926_n
Share it now!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>