ДЕ ЖИВЕ БОГ? ЯК СУЧАСНІЙ МОЛОДІ ПОЯСНИТИ ДЕ ЖИВЕ БОГ?

10672407_823662410999958_8271388036790841631_n
Якось в одне село, де було багато невіруючих, зайшов прочанин у помаранчевому одязі. Це був духовний учитель. Його відразу ж обступили молоді люди, які просили його, показати, де ж живе Бог, настільки глибоко ним люблений і шанований.
На що духовний учитель відповів: «Я вам зможу показати, де живе Бог, але спочатку, я хотів би трохи підживитися, після виснажливої подорожі. Чи могли б ви мені принести чашку гарячого молока?»
Після того, як духовному вчителю принесли гарячого молока, він поставив його перед собою і почав уважно на нього дивитися. Через деякий час всезростаюча цікавість молодих людей перейшла у нетерпіння, і хтось із натовпу, не витримавши, викрикнув: «Свамі, ви ще довго будете медитувати на молоко? Може ви просто вип’єте його, і покажете вже, де живе Бог?»
Тоді духовний учитель замислено відповів: «Зачекайте трохи, я чув, що у молоці міститься масло, але у цій чашці, видно, його немає. Як не намагався я його знайти, не зміг.
Гучний сміх і регіт миттєво зчинився у натовпі молодих людей, вони почали висміювати його наївність: «О простодушний прочанин, не варто робити таких незважених і поверхових висновків, – у кожній краплі молока є масло! Саме воно й робить молоко таким поживним! Але, щоб побачити масло, яке міститься у молоці, необхідно спочатку молоко закип’ятити, потім дати йому охолонути, після чого потрібно додати до нього кисляку, та почекати деякий час, щоб воно зсілося. Потім одержану масу потрібно довго збивати. І тільки після цього всього, ви зможете побачити лише, дрібні шматочки масла, які з’являться поверх».
«Тепер мені набагато простіше пояснити всім вам, де живе Бог!» – радісно вигукнув духовний учитель. – «Всюди, у кожній живій і неживій істоті, у кожному атомі Всесвіту, перебуває Бог. Саме завдяки Йому всі вони існують, і ми їх відчуваємо, і їм радіємо. Але, щоб побачити Його, як реальну особистісну сутність, потрібно щиро слідувати приписам і настановам, виконувати віддане служіння і повторювати Святі імена. І тільки після цього, через деякий час, ви відчуєте Його милість і Його велич…