Хохот шамана

UKR. НЕВАЖЛИВО. Почав читати (вірніше слухати) аудіокнигу “Регіт шамана”. Якби не читав Кастанеду, то повірив би автору:)
шаманизм
Тиждень тому навіть відклав книгу із за абсурдності деяких висловлювань нібито Шамана, наприклад про лікування захворювань, вірніше про вилікування. Тому що лікувати то можна як там описано, тільки вилікувати не вийде :)))
Так як ми на досвіді знаємо, що хвороби лікуються вправлением кісток, то більша частина всіх інших “лікувань” просто казки, м’яко кажучи, ну або назвемо її роботою з психосоматикою, що втім одне і те ж.
Тому як всі ці розмови про взаємозв’язок причини хвороби людини і вашої емоції / бабусі та іншого використовуються в основному або від незнання ключового моменту (тобто невігластва і дилетанства по суті) або від бажання прикрити свою безпорадність і неуцтво.
Бо це все спростовується костоправством (при мені виліковувалося все від болю в нозі до ракових захворювань).
Або – висловлювань дослівно не пам’ятаю, але щось то типу “як загниває Європа і висмоктує з надр Землі багатства, і як класно на Магадані”
Це висловлювання за своєю нелогічності навряд чи могло бути сказано шаманом, так як в Росії добувають з надр Землі “багатства” не менше варварськими способами ніж в Європі чи Америці, а по друге всім відомо звідки цей вітер про “загниваючу Європу” де насправді кожен другий російський житель у якого з’являються гроші норовить купити землю / квартирку і переїхати або дітей відправити вчитися. Ы чому – теж зрозуміло, бо кожен хоче жити добре насправді, в цьому нема дивного.
“… Але це був зручний соціальний буфер,
що дозволив відокремити Хартланд від дикого поля – тобто всієї решти Росії “(с) Пєлєвін” Ампір В ”
Але пізніше я вирішив все ж почати слухати далі вже чисто з точки зору художньої літератури чи навіть швидше “фентезі”, тому що це твір найкраще так і сприймати, тоді не буде внутрішнього конфлікту. Так ось бутність місцевих евелнів описано з деталями і вельми цікаво. Так що як слухання в дорогу – рекомендую 

RUS. НЕВАЖНО. Начал читать (вернее слушать) аудиокнигу “Хохот шамана”. Если бы не читал Кастанеду, то поверил бы автору.
Неделю назад даже отложил книгу из за абсурдности некоторых высказываний якобы Шамана, например о лечении заболеваний, вернее о вылечивании. Потому что лечить то как там описано то можно, только вылечить не получится:)))
Так как мы на опыте знаем, что болезни лечатся вправлением костей, то большая часть всех остальных “лечений” просто сказки, мягко говоря, ну или назовем ее работой с психосоматикой, что впрочем одно и то же.
Потому как все эти разговоры про взаимосвязи болезни человека и вашей эмоции/бабушки и прочего используются в основном либо от незнания ключевого момента (то есть невежества и дилетанства по сути) либо от желания прикрыть свою беспомощность и невежество.
Так как сие все опровергается костоправством и при мне излечивалось все от боли в ноге до раковых заболеваний.
Или высказываний дословно не помню, но что то типа “как загнивает Европа и высасывает из недр Земли богатства, и как здорово на Магадане”
Это высказывание по своей нелогичности вряд ли могло быть сказано шаманом, так как в России добывают из недр Земли “богатства” не менее варварскими способами чем в Европе или Америке, а во вторых всем известно откуда этот ветер про “загнивающую Европу” где на самом деле каждый второй русский у которого появляются деньги норовит купить землю/квартирку и переехать или детей отправить учиться.
” …Но это был удобный социальный буфер,
позволивший отделить Хартланд от дикого поля – то есть всей остальной России” (с) Пелевин “Ампир В”
Но позже я решил все же начать слушать дальше уже чисто с точки зрения художественной литературы или даже скорее “фэнтези”, потому что это произведение лучше всего так и воспринимать, тогда не будет внутреннего конфликта. Так вот бытность местных эвелнов описано с деталями и весьма интересно. Так что как слушание в дорогу – рекомендую:)