Інвестиція

UKR. Згадав слова одного із своїх Учителів – Льва Тетернікова:
“не бійтесь просити допомоги”.

IMG_6030

Для завершення проекту ретритного центру Ваджра потрібні кошти, в мене вже є 70%. За кілька років в принципі я планував завершити самотужки, але друзі розповіли про таке слово як КРАУДФАНДИНГ – щось на зразок пошуку інвестора.

Про центр. Це місце в Карпатах, куди можна буде приїздити навчатись Ваджра йозі і медитувати, або просто відпочивати. Включає в себе будинок на 30 осіб і маленький будинок для 2-3 людей для індивідуального ретриту. Дикі місця, село Дземброня, вистота десь 1000 м над рівнем моря.
Я тільки опублікував у закритій групі – і десь за хвилину з`явився перший інвестор. Люди – ви круті. що тут сказати!:)
Тому я вирішив опублікувати у відкритому доступі

Це інвестиція в себе, в добре діло, в здоров`я. Там гарні місця, фото звідти.

Якщо коротко, то умови для інвестицій такі:

Варіант 1. Інвестиція 1000 usd – Ви отримуєте навчання Ваджра йозі безкоштовно один рік в моїх групах у Києві, або онлайн курсі + участь в будь-яких моїх семінарах протягом календарного року.

Варіант 2. Інвестиція 10 000 usd Ваше ім`я буде викарбувано на фундаменті першого поверху ретритного центру “Ваджра”, + навчання йозі 10 років безкоштовно в мене (Включаючи інструкторські курси) + проживання в майбутньому центрі протягом трьох років безкоштовно.

Варіант 3. Інвестиція 50 000 usd тренування в моїх групах необмежений час пожиттєво, проживання в ретритному центрі Ваджра протягом 10 років безкоштовно. Ваше ім`я буде викарбувано на фундаменті ретритного центру.

Меньші інвестиції і пожертвування теж приймаються, за них я даватиму достп до запису лекцій.
P.s. хто зацікавлений пишіть особисто ukryogin@gmail.com.

RUS. Вспомнил слова одного из своих Учителей – Льва Тетерникова: “Не бойтесь просить помощи”…

Для завершения проекта ретритного центра Ваджра нужны средства, у меня уже есть 70%. За несколько лет в принципе я планировал завершить самостоятельно, но друзья рассказали о таком слове как краудфандинг – что-то вроде поиска инвестора.

О центре: это место в Карпатах где можно будет приезжать учиться Ваджра йоге и медитировать или просто отдыхать. Включает в себя дом на 30 человек и маленький дом для 2-3 человек для индивидуального ретрита. Дикие места, село Дземброня, вісота где то около 1000 м.

Я только опубликовал в закрытой группе и где-то за минуту появился первый инвестор. Люди – вы крутые. что тут сказать! 🙂
Поэтому я решил опубликовать в открытом доступе.
Это инвестиция в себя, в доброе дело, в здоровье. Там хорошие места, фото оттуда.

Если коротко, то условия для инвестиций следующие:

Вариант 1. Инвестиция 1000 usd – Вы получаете обучение Ваджра йоге бесплатно один год в моих группах в Киеве, или онлайн курсе + участие в любых моих семинарах в течение календарного года.

Вариант 2. Инвестиция 10 000 usd Ваше имя будет выгравировано на фундаменте первого этажа ретритного центра “Ваджра”, + обучение йоге 10 лет бесплатно в моих групах (включая инструкторские курсы) + проживание в будущем центре в течение трех лет бесплатно.

Вариант 3. Инвестиции 50 000 usd – вы получаете тренировки в моих группах неограниченное время пожизненно, проживание в ретритном центре Ваджра в течение 10 лет бесплатно. Ваше имя будет выгравировано на фундаменте ретритного центра.
Меньшие суммы также принимаются, за них я могу давать доступ к записям лекций.

P.s. кто заинтересован пишите лично ukryogin@gmail.com