Результат

UKR. Для досягнення результату в будь-якій справі важливий системний підхід. практика йоги не виключення. Щоб отримати хороший результат на рівні тіла й розуму потрібні регулярні тренування. Часто в сучасному світі багатозадачність забирає майже увесь вільний час.
Як знайти час для йоги?
В Ваджра Йозі є як мінімум два вирішення цієї задачі.
Перше – ми навчимо вас споглядати під час ваших звичних дій. Ви станете ще більш ефективними і може навіть часу трохи звільниться.
Друге – ми навчимо вас динамічним практикам йоги, де на тренування потрібно до 15 хвилин в день. Це реальна і дуже ефективна практика від Анатолія Пахомова.

приходьте Вівторок і Четвер на 19.50
Київ, вул. Притисько-Микільська 2, йога студія Ваджра
#vajrayoga

p.s. що робити тим хто не у Києві?
для вас теж знайшлось рішення – віддалене навчання:
http://online.yogavajra.ru/

RUS. Для достижения результата в любом деле важен системный подход. практика йоги не исключение. Чтобы получить хороший результат на уровне тела и ума нужны регулярные тренировки. Часто в современном мире многозадачность отнимает почти все свободное время.
Как найти время для йоги?
В Ваджра Йоге есть как минимум два решения этой задачи.
Первое – мы научим вас лицезреть во время ваших привычных действий. Вы станете еще более эффективными и может даже времени немного освободится.
Второе – мы научим вас динамичным практикам йоги, где тренировки нужно до 15 минут в день. Это реальная и очень эффективная практика от Анатолия Пахомова.
Удаленное обучение йоге от Анатолия Пахомова:
http://online.yogavajra.ru/
А для тех кто живет в Киеве:
приходите вторник и четверг на 19.50
Киев, ул. Притисско-Никольская 2, йога студия Ваджра
#vajrayoga
14691886_1776818029252052_7100100728782551710_o