про їжу. про еду

ua.Неважливо, про харчування, навіяно статтями в стрічці про Юнга.
До речі, я зовсім не проти ідей про “здорове” харчування або семінарів на цю тему, в них немає нічого шкідливого, хоча деколи ключова ланка може упускатись. З певної точки вся людська діяльність немає сенсу, тому коли хтось знаходить сенс в оповіданнях іншим що їм їсти чи не їсти – чому б і ні? Це просто моє ставлення до їжі в якийсь момент просто стало неважливим, мабуть під впливом Вчителя він раніш полюбляв кепкувати з мене з цього приводу.

У свій час після початку занять йогою, це десь 1990 рік, я був одержимий харчуванням і водою. Я відмовлявся від багатьох продуктів і спеціально раз в день ходив до джерела, що б пити тільки джерельну воду. Минуло майже тридцять років і мені вже давно тема харчування стала байдужа, мені здається я одужав років 10 назад …

Цитата з лекції Карла Густава Юнга:
“Психологічно нездорові люди зазвичай фанатики здорового способу життя. Вони постійно шукають правильну їжу і напої, не курять і не п’ють вина, вони потребують в безлічі солей і одержимі аптеками. Вічно з новими вигадками, але ніколи не здорові до кінця. Дійсно, грішник зазвичай відчуває себе краще праведного, адже бур’яни завжди розпускаються гущі пшениці. Всі добродійні люди на це скаржаться. Ті, хто так піклуються про себе, завжди хворобливі. Ця вражаюча пристрасть, наприклад, до пиття певної води, відбувається з постійного страху в них, тобто страху смерті. Тому що щось всередині говорить: «Господи, не дай мені померти, адже я ще не жив».

Карл Густав Юнг Аналіз Сновидінь, Зимовий семестр, Лекція II 29 січня 1930 р

#vajrayoga
ru. Неважно, о питании, навеяно статьями в ленте о Юнге.
К слову сказать, я вовсе не против идей о здоровом питании или о семинарах на эту тему, в них нет ничего вредного. С какой то точки зрения человеческая деятельность вообще бессмысленна и если мы находим смысл в рассказах другим что им есть – почему бы и нет. Это просто мое отношение к еде скорее – просто стало как то неважно.
Одно время после начала занятий йогой я был одержим питанием и водой. Я отказывался от многих продуктов и специально раз в день ходил к роднику, что бы пить только родниковую воду. Прошло почти тридцать лет и мне уже давно тема питания стала безразлична, мне кажется я выздоровел лет 10 назад…
Цитата из лекции Карла Густава Юнга:
“Психологически нездоровые люди обычно фанатики здорового образа жизни. Они постоянно ищут правильную пищу и напитки, не курят и не пьют вина, они нуждаются во множестве солей и одержимы аптеками. Вечно с новыми выдумками, но никогда не здоровы до конца. Действительно, грешник обычно чувствует себя лучше праведного, ведь сорняки всегда распускаются гуще пшеницы. Все добродетельные люди на это жалуются. Те, кто так заботятся о себе, всегда болезненны. Эта поразительная страсть, например, к питью определенной воды, происходит из постоянного страха в них, то есть страха смерти. Потому что нечто внутри говорит: «Господи, не дай мне умереть, ведь я еще не жил».
Карл Густав Юнг Анализ Сновидений Зимний семестр Лекция II 29 января 1930 г.
источник: (https://goo.gl/62H3mo)

 

 Світлина від Анатолія Пахомова.