Підготовка інструкторів йоги

Довожу до відома, що зараз навчання трохи стало відрізнятись від того, як проходили раніше.
Зараз інструкторські складаються з двох частин:
1. Заочний курс (біля року навчання)
2. Очний курс (два тижні) очний курс не обов’язковий, є люди які живуть далеко і обмежуються тільки заочним курсом. Таке теж можливе – але я всім раджу все ж побувати на очному курсі. Тепер студент може за ту ж оплату побувати навіть на двох очних курсах протягом одного року. Наприклад в Києві і Карпатах, без доплати.
Я роблю все, щоб підготувати майбутніх інструкторів якнайкраще.

Ціна залишилась та ж, але навчання стало більш досконалим. Воно дозволяє глибше зануритись у знання, переслухати три минулі курси. Протягом року студенти спілкуються зі мною, я відповідаю на запитання.
для цього я створюю на фб окрему робочу групу, де ми спілкуємось. Час навчання – 1 рік, це не чітко обмежений строк. Дехто навчається пів року, дехто 1.5-2.5 років, поки не відчує що готовий до екзамену. Оплата можлива частинами. Під час навчання можна брати “академ-перерву” на скільки треба.
#vajrayoga

http://ukryoga.org/uk/instruktorskij-kurs/

Share it now!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>