Мальдіви

ua. І хоча зараз лише початок літа, я пропоную подумати й про зиму!
Готуємо семінар на Мальдівах, дати вже визначені: 4-14 січня (можна також залишитись на довше). В минулому році провели перший такий семінар – тренувались зранку на пляжі в тіні пальм, одна лекція в день, вечірнє споглядання і багато часу на море, купання і загорання. Адже на Мальдіви їдуть саме за морем.
Також додатково можна буде організувати поїздку на безлюдний острів, пірнання, плавання з аквалангом. Підводний світ островів дуже багатий.
Сьогодні взяли білети на ці дати, турецькі авіалінії зараз пропонують дуже хороші ціни на зиму (630 дол в оба боки). Тому хто маэ намір летіти з нами – беріть білети, поки є низькі ціни.

ru. И хотя сейчас только начало лета, я предлагаю подумать и о зиме!
Готовим c Viktoriya Todorova семинар на Мальдивах, даты уже определены: 4-14 января (можно остаться на дольше). В прошлом году провели первый такой семинар – тренировались утром на пляже в тени пальм, одна лекция в день, вечернее созерцания и много времени на море, купание и загорание. Ведь на Мальдивы едут именно за морем.
Также дополнительно можно будет организовать поездку на необитаемый остров, ныряние, плавание с аквалангом. Подводный мир островов очень богат.
Сегодня уже взяли билеты на эти даты, турецкие авиалинии сейчас предлагают очень хорошие цены на зиму (630 долл в обе стороны). Так что кто намерен лететь с нами – берите билеты, пока цены низкие.

Світлина від Анатолія Пахомова.
Світлина від Анатолія Пахомова.
Світлина від Анатолія Пахомова.
Світлина від Анатолія Пахомова.