Семінар на Мальдівах

“Готуй санки влітку”, а в нашому випадку, готуємось до зимових Мальдів влітку, поки білети недорогі. Семінар з Ваджра Йоги на Мальдівах:
http://ukryoga.org/maldivy/
Ось декілька цікавих фактів про Мальдіви, які варто знати:
Мальдіви є державою, територія якої знаходитися на островах, розташованих в Індійському океані. Багато туристів говорять про те, що це інший нереальний світ, і в чомусь вони мають рацію.
Дослідження вчених довели, що острови існували ще за 3 тис. років до н. е., багато цікавого ми дізналися про них, завдяки Марко Поло і його експедиціям.
Місцеві жителі заробляють в основному на туризмі і рибальстві, тому вони дуже раді гостям і виявляють щирість і дружелюбність. Варто відзначити, що показник рівня грамотності на Мальдівах найвищий, близько 97%. Незважаючи на відкритість жителів Мальдів, вони не вітаються один з одним, і дивуються, навіщо це взагалі потрібно. Привітавшись з ними, вони кивнуть у відповідь і підуть далі. Це зовсім не означає, що вони проявляють неповагу, просто у них такі правила, в принципі, як і в будь-якій країні, є свої закони і звичаї.
Варто відзначити, що в країні стабільна температура круглий рік, близько 25 градусів. До національної кухні відносяться рибні страви, рис, кокосові горіхи, а також екзотичні фрукти.
Туристи повинні знати, що приїжджають в мусульманську країну, в якій свої закони і правила. Щоб уникнути непорозумінь і неприємних ситуацій, потрібно намагатися дотримуватися місцевих правил, так як, ви лише гість на Мальдівах.
Завдяки красивій природі островів, щорічно сюди приїжджають молодята з усього світу, щоб незабутньо провести медовий місяць.
Вирушаючи в цю країну, не беріть з собою алкоголь, це заборонено. Крім того, на Мальдівах заборонено розпивати спиртні напої, де б то не було, тільки в деяких відведених для цього місцях.
Багато туристів побоюються акул, які мешкають в морі, на сьогоднішній день, не було зафіксовано жодного випадку, коли акули нападали на людей.
Місцеві жителі не цікавляться тим, що відбувається в світі, у них немає телевізора і вони практично не читають газет. Ці люди живуть відособлено і радіють тому, що мають.
Мальдіви – це найкраще місце для відпочинку з дитиною, якій буде цікаво поспостерігати за екзотичними тваринами цього місця, папугами, різнокольоровими ящірками і крабами. Дітки не будуть нудьгувати, так як, зможуть побачити водний світ у всій його красі. Навіть маска не потрібна, адже, вода прозора і чиста, тому можна милуватися дрібними рибками в океані.
Світлина від Анатолія Пахомова.
Світлина від Анатолія Пахомова.