Сенс життя

Про сенс життя.
Є різні рівні розуміння життя. Але в основному виходить так, що сенс нашого життя ми визначаємо самі. Тобто він, сенс, повинен (або правильно сказати “може”) визначитися нами і буде саме таким, як ми його визначимо. Це залежить від карми і дхарми а також знання. Це не складні питання – це ПОТРІБНІ питання, потрібно що б кожна людина на них намагалася відповісти.
Ось наприклад основний рівень:
Сенс в житті людини в самому житті, як вода річки в річці і серце людини в самій людині. Тобто – “живіть і дійте”, відповідно до свого розуміння справедливості і добра. На цьому рівні людина ставить завдання – виростити дітей, побудувати будинок, посадити дерево і т.д.
Є езотеричний рівень сенсу життя – його завдання дати змогу почати людині жити з рівня духу. Дивитись на світ та на себе з точки зору душі. Зрозуміти, що тіло це тимчасовий притулок, і одне із основних завдань допомагати оточуючим в тому що для них важливо. Хоча починати допомогу потрібно з себе, щоб бути прикладом, так як це найкраща допомога.

 Ð¡Ð²Ñ–тлина від Анатолія Пахомова.
Share it now!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>