Не прогавте

Останні 10 днів, коли можна оплатити навчання на інструкторському курсі за старою ціною (800 usd). З 1 листопада 1 рік навчання коштуватиме 1200 usd. Оплата можлива частинами. Зафіксуй стару ціну першим внеском!

На наших курсах ми, перш за все, навчаємо як правильно працювати з фізичним тілом, як не нашкодити фізичними вправами, а навпаки, допомогти іншим подолати свої перешкоди. Даємо основні принципи роботи з свідомістю. Знайомимо з практичною філософією йоги.

Навчання триває 1 рік заочно + 2 очні сесії по 10 днів (по вихідним в Києві: березень-квітень і в Карпатах 1-10 серпня, їх за бажанням можна проходити віддалено, онлайн). Вам надається матеріал (відео та аудіо формат), підтримка онлайн 1 рік від Анатолія Пахомова (відповіді на запитання), 1 рік тренувань онлайн (208 тренувань), 32 очних тренування протягом року, книга Анатолія Пахомова українською, російською, англійською та Світлина від Анатолія Пахомова. мовами, доступ до бази Ваджра йогів з літературою, інформаціїю, музикою і т.д., можливість стати частиною “Ваджра сім’ї”.

Share it now!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>