Остео Механіка

ОСТЕО МЕХАНІКА – м’які техніки остеопатії.
Для запису: пишіть на пошту ukryogin@gmail.com
Або в месенджер на facebook
Анатолій Пахомов: Інколи людині для більш витонченої регуляції окрім йоги рекомендується застосувати такі практики, які я називаю “ОМ” (Остео Механіка – м’які техніки остеопатії).Запрошуюємо на ОМ сеанси, тривалість 30-60 хв.

  • Витончене регулювання структури тіла
  • Повністю безболісно,
  • зусилля від 5 грам до 0.5 кг на тіло.
  • Сеанс нагадує медитацію, або навіть сон.
ОСТЕО МЕХАНІКА
Як саме відбувається регуляція?
Спочатку проводиться огляд, при якому виявляється наявність змін структури тіла: зміщення кісток тазу, ребер, ключиць легко побачити. Я можу показати пацієнтові (в дзеркало) те, що видно візуально: (інколи видно різну довжину ніг і положенню кісток таза), нерівне положення ребер, відносно симетрії тіла або ключиці. Деякі структурні зміни вдається вправити за один сеанс, для інших потрібно кілька сеансів. По великому рахунку лікує не остеомеханік, а Природа, тому у великій мірі результат залежить від внутрішнього енергетичного ресурсу пацієнта.Ми спираємося на такі критерії:
1. Після механічного регулювання положення кісток – візуально видно (якщо вдається все зробити за один сеанс), наприклад ключиці стали рівно, ребра рівно, таз рівно. Тобто існує спочатку певна пропорція тіла, закладена природою яку можна назвати Великим Архітектором (хоча бувають вроджені нерівності, головне що б не було дисфункції).
2. Наявність \ зникнення дисфункції фізіологічної (тут треба почекати зазвичай деякий час, так як функція органу відновлюється деякий час) або механічної (була дисфункція ребер, ключиці, руки або ноги – після регулювання – зникає)
3. Наявність \ зникнення фізичного дискомфорту
4. Ну і звичайно ж наявність \ усунення напруги в області спини.Я описую те, як ми працюємо і розуміємо. Часто я проводжу сеанси в парі з Наталією Пахомовою. В інших напрямках \ школах використовують і інші методи, підходів багато. Головне що б допомагали людині і не шкодили: не робили різких застосувань сили, смикань, ударів, скруток і працювали м’яко. Ендрю Тейлор Стілл, засновник остеопатії в своїй книзі (Остеопатія. Дослідження і практика) говорив так: “якщо ви застосовуєте велику силу для вправляння кісток, це говорить про нестачу досвіду”. Особисто я думаю, що просто бувають різні підходи до психіки і до тіла. З минулого року я став теж прихильником тільки м’яких впливів, хоча згоден що головне, що б допомагало пацієнтові не тільки зараз, але і в перспективі (це важливо!).
Ну а в ідеалі, що б людина собі взагалі сама допомагала, наприклад, йогою, або вісцерально або остеопатією.

Остео механіка виходить із концепції того, що більшість функціональних змін організму викликані перш за все структуральними, тому ми прагнемо відновити початкову структуру тіла і усунути застійні явища. ОМ дозволяє зробити тонке налаштування організму на здоров’я, вирівняти положення костей, налаштувати організм на нормалізацію роботи всіх внутрішніх органів.
Хоча дія оператора на тіло складає від 5 грам до 0.5 кг, при перебудові організму після сеансу, на наступний день деякі люди можуть відчувати трохи незвичні відчуття, в когось можуть бути щось на зразок кріпатури, адже кості закріплюються в новому правильному місці. Більшість людей відчувають приємні відчуття легкості. З собою мати вільний одяг (як для йоги), простинку або рушничок під обличчя. Зазвичай сеанс остео механіки 30-60 хв, все безболісно, ціна 500 грн.
Як правило вистачає одного сеансу на 6-12 місяців, але в деяких випадках можу бути необхідно проведення 2-5 сеансів з інтервалом в тиждень, адже застарілі травми не завжди дозволяють досягнути потрібного ефекту за один сеанс.
Остео механік працює над тим, щоб відрегулювати правильне положення костей, зняти спазми і досягти правильної циркуляції енергії людини. Важливо розуміти що збереження здоров’я на базі відрегульованої структури тіла після сеансу це завдання пацієнта, тому після сеансу остео механіки:
– уникайте ударів, тряски тіла, різких рухів та падінь
– не підіймайте важкого
– уникайте скручувань корпусу та нахилів корпусу в бік

сеанси проводять: Анатолій і Наталія Пахомови, та інші інструктори Ваджра Йоги

ОСТЕО МЕХАНІКА

Традиція регулювання положень костей та інших органів, для вирівнювання початкової структури тіла бере початок від шаманських практик індіанців Північної Америки. Західному світу вони стали відомі під назвою “Остеопатія” від засновника цього напрямку Енндрю Тейлора Стіла (XIX ст), який контактував з індіанцями племені Черокі. Пізніше остеопатія розвинулась в Західному світі у виді багатьох шкіл та напрямків.