Карма

Іноді, коли люди що то задумують проти вас щось, зберігайте спокій, бо ситуація насправді може виявитись сприятлива. Але це сильно залежить від карми. На мій погляд не можна скидати з рахунків вашу карму (цього життя, і звісно минулих втілень). І якщо у вас є закладені усвідомлені й позитивні зерна карми, то навіть найгірші ідеї ваших опонентів повернуться вам на користь.
Розповім на цю тему хорошу притчу:
Одного разу ворона увійшла в ресторан. Всі столики були зайняті, а в кутку сиділа ворона білого кольору, намагаючись не привертати до себе увагу. Чорна ворона підлетіла до стійки бару, показово дістала гаманець і закричала на весь заклад:
– Офіціант, я хочу пригостити обідом всіх в цьому ресторані, крім тієї білої ворони!
Офіціант виконав бажання гостя. Він роздав їжу всім, крім тієї непомітною білого птаха в кутку. Правда замість того, щоб відчути приниження, біла ворона подивилася на чорну, підморгнула їй і відповіла:
– Дякую.
Такий вчинок білої ворони розлютив чорну. І вона знову витягла гаманець і веліла налити всім шампанського, крім тієї білої ворони. Наказ був виконаний. Знову біла ворона замість того, щоб засмутитися, ще раз подякувала щедру гостю. Чорна ворона, яку вже розпирало від гніву, підійшла до бармена і запитала:
– Що не так з тієї білої дурепою? Я пригостила в ресторані кожного, крім неї, а вона ще радіє. Ця біла ворона точно божевільна!
На це питання бармен, посміхаючись, відповів:
– Просто ця біла ворона – власниця ресторану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *