Локдаун з користю

Локдаун можна використати з користю, і є безліч варіантів. Наприклад оволодіти новими навичками. Запрошую на річний курс з Остео Механіки (ОМ – м’які техніки остеопатії).
За рік навчання я навчу вас основним технікам, які дозволять почати практику і закладуть основу подальшого розвитку для допомоги іншим людям та собі. Ви зможете ефективно підтримувати здоров’я та ліквідовувати болі та попереджувати хвороби. Ви зможете оволодіти не просто новою професією з гідною оплатою але й дуже цікавим наповненням вашого власного життя – адже допомагати людям відновлювати здоров’я це само по собі певне естетичне задоволення яке може надати сенсу вашому життю.
Досвід мого прийому пацієнтів показує що техніками ОМ можна допомогти приблизно в 90% випадків пацієнтів, які звертаються. Відновлюючи структуру тіла ми даємо можливість природі самій лікувати. Більше про ОМ тут: http://www.om-ua.com/
Наприклад часто при болях в серці причиною є не стільки саме серце, скільки дисфункція і зміщення ребер, іноді хребців. Остео Механікою можна відновити правильне положення ребер в більшості випадків і позбутися дискомфорту в серці, болю в руці, болю за грудиною.
Ще один приклад: причинами болей в спині і болей по ходу сідничного нерва часто буває перекос тазу. Остео Механік може поставити таз на місце і нормалізувати здоров’я в області тазу.
Зрештою різновидів дисфункцій багато, а метод один – відновлюємо нормальну структуру тіла, і відновлюється циркуляція енергії.
Запрошую на сеанси та навчання.
Більше про річне навчання тут: