СОМ – Самодопомога Остео Механікою

Нещодавно я запропонував практикуючим йогу розроблений мною прийом самодопомоги – постановка зміщених ребер на місце. Дуже ефективний прийом. На розробку цього прийому в мене пішов майже рік.
А днями

Nataliia Pakhomova

запропонувала дієвий прийом для усунення перекосу таза. А саме: самостійного розблокування ККС (крижово-клубового суглобу) в рамках СОМ (йогатерапіі). Я сьогодні відпрацював його на трьох пацієнтах з перекосом таза. У двох таз став на місце, у однієї пацієнтки – перекос зменьшився на 80%, і довелося ще трохи підправити трансляцію лежачи.

Також у трьох було зміщення ребер. У двох після розблокування КПС – ребра стали на місце (таке буває, якщо перекос таза був ключовий дисфункцією). І в однієї, у якої ребра були все ще не на місці, я запропонував прийом самодопомоги, який я недавно розробив – всі три ребра стали на місце.
Система Ваджра стає не тільки все більш цілісною а й самодостатньою в рамках однієї людини. Все більше переконуюсь, що в нас закладені всі можливості для самозцілення.
За часом все зайняло кілька секунд. Все повністю безболісно, ​​м’яко і ефективно.
СОМ – Самопоміч Остео Механікою


До речі, це одна з багатьох причин, чому я перестав називати ваджру “йога КПП”, а називаю “цілісним підходом до здоров’я”.

1. Ми працюємо з усім тілом, цілісно, а не тільки з хребтом. Дисфункція, як ключова блокування може бути де завгодно. Назва “йога КПП”, хоча і було брендом, створеним мною, вже застаріло і не відображає суті системи сьогодні. Втім воно і раніше не відображала суті системи – тому ще коли то давно я ввів назву “Ваджра”, махаудра завжди була основним стрижнем.

2. Більш того, ми працюємо не тільки з тілом – а на всіх рівнях енергії.