Відповіді про намір

Після вчорашнього посту про експерименти з наміром, мені прислали кілька запитань, мабуть вони типові, тому вирішив опублікувати для всіх:
відповідаю на питання:
1. Методика роботи з наміром не авторська, тобто ці практики відомі давно, хоч і не в такому контексті. Вперше познайомився з ідеями наміру Кастанеди наприкінці 90-х, у його книгах це добре описано. Я використав раніше намір в основному для практики сновидінь. Але виявилося, що це прийнято до інших аспектів життя.
2. Ще на початку практики ОМ я помітив, що не такі важливі техніки (їм легко навчити будь-якого), але на результат лікування впливало явно щось ще, поза видимими практиками. Я не раз спостерігав як той самий прийом у інших не спрацьовував, а в мене працював.
3. Це не біодинаміка, принаймні, як я її розумію. Тут не потрібно працювати із увагою після створення наміру, навіть мінімум відсотків. Тобто оператора там свідомо взагалі немає.
Я створив намір, легкий як пушинка і відпустив, займаюся своїми справами. Принаймні свідомо нічого не роблю. Але оскільки тіло нагрівається, можливо щось відбувається на підсвідомості. Хоча, можливо, це випадковий симптом, в залі просто було багато людей, можливо, це просто тепло було.
Далі – робота самого пацієнта, його нервової системи, наміру.
Ідея полягала в тому, щоб створити простір/можливість самозцілення.
Цей принцип працює і зі мною.
У понеділок я виявив у себе типову дисфункцію тазу. Вирішив спробувати з аромамаслом троянди – нічого не сталося. Тоді я зробив дві свої динамічні послідовності (я правда повернув у них тільки для себе сарвангасану та міст) – таз став на місце.
Дослідження продовжую.
4. На скільки я розумію цей процес, потрібно щонайменше дві чи три речі:
1. Володіння наміром
2. Ресурс
3. Третій елемент напевно не обов’язковий, але мені так легше – якийсь елемент з цілительської практики: послідовність асан, аромамасло, ОМ, СОМ або щось інше.
Відсутність ресурсу пацієнта чи оператора може не дати результату, як і саботаж – внутрішній конфлікт пацієнта. Адже пацієнт якось прийшов до такого стану, тобто він грубо кажучи “захотів” можливо підсвідомо такого стану. І якщо він ще не ситий по горло цим…
5. Працювати через аромамасло виглядає так: я діагностую пацієнта, потім кажу пацієнту “вам подобається запах троянди?” і якщо так – я наніс одну краплю на її долоні, прошу розтерти, скласти долоні разом перед носом і трохи подихати. Потім прошу пройтись і знову роблю тести.
Я ще точно не знаю, це потрібно перевіряти, але ймовірно запах має бути приємним, я всього двох пацієнтів так перевірив. У другого довелося підбирати інший запах щоб спрацювало.
6. Ми не збираємося принаймні поки що міняти наші методи роботи з пацієнтами. Мені просто цікаво було перевірити теорію наміру. Я не планую працювати дистанційно – в нашій школі є як мінімум кілька інструкторів, які це роблять ефективно:
Андрій Арещенко Svetlana Luchia, Zoya Novikova звертайтесь до них.
262479523_1072095913622637_6904510026698256128_n