Благодійне тренування

Хочете почати Новий Рік з чогось світлого і хорошого?
Запрошую на благодійне тренування 1 січня на 11.00.
Всі виручені кошти будуть спрямовані до бездомних тварин Притулок для бездомних тварин Сіріус.
На тренуванні ми створимо потужний намір на цілісне здоров’я та процвітання і закріпимо це щедрістю. В філософії йоги є вчення про Карму і згідно ньому – саме щедрість є початковою причиною процвітання, а також ця практика принесе і вам здоров’я і принесе багато радості маленьким істотам, які потребують вашої допомоги.
Всім хто бажає, зможе зробити донейшн і кинути кошти в коробку, яка знаходиться в студії. На тренуванні я допоможу вам створити намір на вирівнювання вашої структури і ми поставимо ваші кості на місце через намір. Така процедура остео механіки індивідуально коштує в нас 900 грн, тому якщо ви хоча б половину прайсу віддасте на благодійність ваша карма значно покращиться і це сприятиме вашому здоров’ю та процвітанню.
Для тих, хто бажає приєднатись до благодійного тренування онлайн – це теж можна зробити. Робите будь-яке пожертвування прямо на сайті сіріуса (https://dogcat.com.ua/) і пишете мені, я пришлю лінк на тренування.
p.s. хто хоче приходити просто на тренування, згідно свого абонементу – так теж можна, заняття на всі свята в мене по звичайному графіку.
Київ, вул. Притисько-Микільська 2, йога студія Ваджра.