СТОПИ

Пратітія Самутпада – один із принципів філософії йоги, який пояснює взаємозв’язок всього.
Це означає, що і здоров’я людини залежить від багатьох складових, і іноді ключова ланка порушення знаходиться в дуже незвичайному місці.
СТОПИ. Із сьогоднішніх пацієнтів двоє були дуже цікаві та дещо незвичайні. “Звичайними” я називаю пацієнтів із типовою скаргою – болить спина, наприклад. Тут, зазвичай, все просто – ставиш на місце таз, крижі, прибираєш розворот у хребцях, прибираєш блокування в хребетних м’язах, розблоковуєш кістки черепа, ставиш ребра замість – і як правило, людину вже не болить.
Але у двох сьогодні було трохи не так. Тобто випадки нетипові. Причина була – у стопах. В однієї пацієнтки була скарга на шию (не поверталася в один бік) і справа виявилася не в шиї або хребцях грудного, і не в ребрах, і не в животі чи черепі. А ось коли я прибрав трансляцію таранної стопи всередину (що буває вкрай рідко) – шию відразу відпустило і вона стала повертатись одинаково в обидва боки.
У другої пацієнтки не ставав на місце таз, доки Nataliia Pakhomova не поставила на місце кістки стопи.
Можна багато писати теорій та висувати концепцій. Але прямий досвід зцілення завжди вищий за всі теорії. Іноді ключовою ланкою вирішення проблеми можуть бути і стопи.
Тому робіть масаж стоп час від часу, це корисно для здоров’я!
Запрошуємо на сеанс Остео Механіки. Хворобу легше попередити ніж потім лікуватись, приходьте просто на профілактичні сеанси: www.om-ua.com