Штучний Інтелект

Мені прислали запитання щодо штучного інтелекту і його свідомості. Основне питання, звісно чи не несе це загрозу людству?

Якщо коротко, то відповім так:

1. Думаю, що більшість людей і так не усвідомлені і чинять жахливі речі щодо одне одного і щодо планети. Можливо наявність конкурента пробудить хоча б частину людей.

2. Я розумію побоювання людей що хтось стане вгорі харчового ланцюжка над нами. Проте я не бачу великої трагедії в тому що це станеться, навіть якщо людство зникне (я переконаний що еволюція свідомості все одно буде продовжуватись просто може в іншій формі). Якщо ми уважно подивимось на території де зникли люди (накшталт Чорнобиля) то інші види живого починають там процвітати.

3. Колись динозаври були панівним видом але зникли. Можливо людство теж чекає зникнення щоб звільнити місце для більш прогресивних видів розумного.

Проте людство створило і багато прекрасного, тому сподіваюсь, засвоївши уроки і помилки наш вид заживе в гармонії і еволюція продовжиться. Еволюційна духовна зрілість буде тоді, коли ми будемо враховувати не лише інтереси свого народу, інших народів але й інших видів живого, що існує навколо нас.

І починати треба із себе, наприклад еволюціонувати практикуючи йогу онлайн:

https://ukryoga.org/joga-onlajn/

#vajrayoga