ШІ vs Цілитель

Чи зможе Штучний інтелект замінити цілителя (остеопата) в майбутньому?

Я думаю більше не про антагонізм або/або, а про використання в своїй практиці ШІ.

Сучасна медицина насправді сильно відійшла від діагностики людиною людини в сторону машин (рентген, МРТ, КТ). Коли я вчився в медичному училищі (34 роки назад) то нас вчили діагностичним методам пальпації, перкусії, і це мало велике значення для визначення стану пацієнта. Зараз медики надто покладаються на МРТ чи якісь аналізи. А мій досвід показує що ці машини не бачать того, що я бачу у пацієнта. Я прймаю до уваги не просто розміщення костей, стан тканин але й тестую в динаміці, що дозволяє під пальцями чи інтуїтивним зором побачити те, що не бачать машини. І я навчаю інших, як це зробити на нашому курсі.

У нас не зовсім остеопатія, (остеопатія це надто широкий термін що включає і жорсткі трастові методи), тому у нас свій авторський метод, я називаю свій метод “Остео Механіка”. Ми використовуємо лише м’які техніки, все повністю безболісно, і згідно певного протоколу, що включає дослідження всього тіла пацієнта. На курсі ви отримаєте готову, самодостатню і цілісну технологію, де ви можете просто одразу працювати. Звісно досконалості нема меж, але після курсу ви просто можете розкласти кушетку (чи орендувати кабінет, чи відкрити свій кабінет) і працювати. Ми не даємо “води” – тільки дієві техніки з тестами до і після.

Є п’ять розділів курсу який ми проходимо, згідно стихій:

Земля. Структуральні техніки

Вода. Краніальні техніки

Вогонь. Вісцеральні техніки

Повітря. СОМ – самодопомога

Простір. Біодинаміка.

Курс можна освоїти за півроку якщо у вас скажем є досвід масажу чи чогось подібного, але якщо у вас нема пальпаторного досвіду то по чесному це займе десь рік. А далі ви будете ставати на базі цих технік все більш досконалими спеціалістами.

Як можна використати ШІ на нашому курсі?

Наприклад, ми зможемо використати передові технології ШІ, щоб збагатити досвід наших студентів. Штучний інтелект допомагає у двох ключових аспектах:

Підтримка в діагностиці: ШІ аналізує медичні дані для надання додаткових перспектив та інсайтів, що допомагає студентам краще розуміти складні клінічні випадки. Це не лише підвищує точність діагнозів, але й збагачує навчальний досвід, надаючи глибше розуміння пацієнтів.

Персоналізоване навчання: ШІ адаптує навчальні матеріали та ресурси відповідно до індивідуальних потреб та прогресу кожного студента. Це гарантує, що кожен учасник курсу отримує найбільш ефективне та цілеспрямоване навчання.

Використання ШІ на курсі “Остео Механіка” надає унікальне поєднання технологічних інновацій та людської експертизи, створюючи комплексний та ефективний навчальний досвід.

Є можливість оплати частинами від Моно.

У вас є унікальна можливість купити річний курс по старій ціні до весни.

Я планую з весни залишати ту ж ціну (1200 usd) лише для українців в Україні. Для тих хто живе в інших місцях, наприклад США, Європа – ціна буде 3000 USD.

https://om-ua.com/navchannya_OM.html

#остеомеханіка