Яка емоція зміщує кості?

Задали питання: яка найчастіше емоція викликає зміщення структури в тілі.

О так, уявіть собі, кості можуть зміщатись під впливом м’язів навіть від емоцій, точніше сказати від зациклень.

Щоб точно відповісти – це ж треба експериментувати і спостерігати. Бо все інше буде лише теорія, а я довіряю досвіду і експериментам а не теоріям. А в мене на таку перевірку часу не стане та і не так цікаво. Мені цікавіше допомогти, то я більше виправляю те що вже сталось.

Але з того що вдалось поспостерігати, а також той факт, що біль в нижній частині спини це найчастіша проблема з якою люди звертаються (а отже навряд чи в них прямо одна і та ж одна емоція) то я з зрозумів, що це просто надмірна емоційність як така. Або ж з іншого боку, можна сказати що причиною є те, що енергія не збалансована. Тобто на мій погляд, будь яка сильна думка, емоція, яку ви утримуєте (зациклюєтесь) в своєму розумі більше 15 секунд і до якої повертаєтесь знову і знову протягом 15 хвилин може призводити до спазмів і перекосів.

В основному це страх різного роду – як уявних ситуацій так і реальних. Це і страх бути вбитим і страх репресій, осуду, нестачі грошей, старості, хвороб, виглядати не так як хотілось би, втрати відносин і т.д.

З іншого боку що таке страх смерті чи інший страх? Це страх втратити енергію, ресурс або доступ до ресурсу (територія, відносини, гроші, все це теж просто ресурси). Будь яка людська діяльність це по суті боротьба/прагнення до/за ресурс в тому чи іншому виді. А будь яка розмова (за невеликим виключенням), це спосіб пояснити комусь іншому що в тебе є доступ до більш крутого ресурсу:) (матеріального, уявного, соціального, психічного, емоційного і т.д.). Тому підсумую, можна узагальнити що страх втрати ресурсу – як центральна ідея.

Звідси будуть просто похідні: наприклад хтось посягає на ресурс (не важливо насправді чи в уяві) – і виникає ненависть, агресії, ревнощі, презирство, важкі нав’язливі думки, туга, депресії, неприйняття себе, реальності і т.д.

Корінь всього цього трешу, згідно філософії йоги – це первинне невігластво, яке вже породжує вторинні вище перечислені. Але це довга тема, не буду розвивати.

Це все добре скажете ви, але Що ж робити спитаєте? Пізнавати свою природу.

За тисячоліття людство нічого кращого не придумало як медитація (ну і йога як практика асан). Починайте наприклад з класичної анапани ну чи те що вам більше подобається. Також дуже допомагають регулярна практика йоги, тож запрошую на йогу онлайн:

https://ukryoga.org/joga-onlajn/

Це окрім того що людина може просто впасти, скрутитись чи послизнутись і в неї буде зміщена структура.


#йога
#vajrayoga #йогаонлайн #остеомеханіка #більвспині